چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

بازتاب مشتري مداري آجيل ماني در اخبار صدا و سيما

چند روز پيش، تيمي متشكل از نماينده قوه قضاييه در زمينه گران فروشي، فيلمبرداران و برنامه سازان خبري تلويزيون در حالي كه تعدادي از واحد هاي تجاري محله پاسداران و امير ابراهيمي را به خاطر تخطي از مقررات مربوط به كيفيت و قيمت، پلمپ كرده بودند، وارد شعبه مركز آجيل ماني پاسداران شده و شروع به تحقيق و تفحص در اسناد، مدارك، قيمت ها، كيفت و مواردي از اين قبيل كردند.

پس از اتمام مراحل تحقيق توسط تيم نماينده تعزيرات، عوامل اين تيم ضمن تبريك به مديران برند ماني، با مدير بخش فروش اين شعبه گفت وگو كرده و گزارشي از روند مشتري مداري و رعايت انصاف و كيفيت و ساير فاكتورهاي مورد نظر سازمان تهيه كردند كه در خبر ساعت 14 شبكه اول سيما 1391/12/24 پخش شد.

 

در اين گزارش، با تاكيد بر همخواني فاكتورها و كليه اسناد اين شعبه، رعايت سود حداكثر 10 درصد كه واحد هاي تجاري موظف به رعايت آن هستند، از اين برند معتبر خشكبار به عنوان واحد نمونه ياد شد.

 

آجيل ماني پاسداران درحالي، به عنوان فروشگاه برتر از نظر انصاف، رعايت قيمت و حقوق مشتري شناخته مي شود كه پيش از اين نيز اين مسائل از جمله سياست هاي اصلي مديران اين برند به شمار مي رفت.  براي ديدن فيلم اين گزارش روي لينك زير يا تصوير كليك كنيد


http://www.iribnews.ir/vod/VC_flv.aspx?item=6645