چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

استقبال بي نظير مشتريان سراسر تهران، از آجيل مانی

این شب ها به مناسب روزهای پایانی سال و در آستانه نوروز باستانی، شعب برند آجبل مانی پاسداران، مخصوصا شعبه مرکزی در خیابان امیرابراهیمی پاسداران، بسیار شلوغ است و به قول معروف جای سوزن انداختن نیست.
متاسفانه روز و شب 27 اسفند ماه به دلایلی کارت خوان های متعدد نصب شده در بخش وصول شعبه، دچار مشکل شده بود و امکان خرید به وسیله کارت خوان میسر نبود. با این حال، مشتریان گرامی آجیل مانی با صبوری و با درک این مساله که مشکلات فنی مربوط به کارتخوان ها ارتباطی با شعبه ندارد، مبالغ خرید خود را از عابر بانک نزدیک تهیه کرده و نسبت به پرداخت اقدام می کردند. البته بعد از مدتی این مشکل حل شد.
به هرحال شب های منتهی به سال جدید و تعطیلات عید، مدیریت بند آجیل مانی پاسداران، با به کارگیری تمام توان، مدیریتی، فنی، پرسنلی و  قابلیت های دیگر، تلاش کرده است که نهایت رضایت مندی مشتریان خود را به دست آورد.
به نظر می رسد که با توجه به شلوغی بیش از حد شعبه و به خاطر رعایت اصول مشتری مداری و به کار بستن انصاف و عدالت در مواجهه با مشتری، که در اخبار صدا و سیما هم منعکس شد، این تلاش ها مورد قبول قرا رگرفته است و استقبال مشتریان که به صورت گسترده علی رغم برخی از تبلیغات نه چندان مثبت، نشان از این دارد که برند آجیل مانی در هدف گزاری خود موفق عمل کرده است.
اجیل مانی ضمن تبریک سال جدید و عید نوروز باستانی به تمامی همشهریان و بخصوص مشتریان وفادار خود امیدوار است که بتواند سرویس دهی و خدمات و یژه خود را در سال جدید نیز به نحو احسن ادامه دهد.