چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹

قيمت و كيفيت: استراتژی «آجيل ماني پاسداران»

خشکبار مانی كه در سال1389 هجری شمسی برابر با سال 2010 میلادی، با هدف ارائه بهترین محصولات دستجین باغات کشور و احترام  به نیاز مشتریان ارزشمند خود افتتاح گردید مفتخر است که از تجربه چندین ساله خود در ارائه خدمات و محصولات مرتبط با صنایع خشکبار به نحوه کاملا مطلوب به مشتریان خود سرویس دهد. اين برند با گردآوری بهترين محصولات ايران و به كار گرفتن بهترين تكنولوژی و تجربيات ممكن در زمينه فراوری و پروسه عرضه تا تحويل در منزل، تحولی را در زمينه بازار آجيل و خشكبار ايران به وجود آورده و در نظر دارد با افتتاح شعب متعدد خود و افزايش كيفيت ارائه محصولات بومي ايران با استانداردهاي بين المللی، نام پسته و آجيل ايراني كه چندي است در بازارهاي بين المللي به دليل ضعف در بسته بندی، عرضه و بازاريابی رو به افول گذاشته است، احيا كرده و از احيای نام ايران به عنوان يك برند دفاع نمايد. 
در شرايط فعلي و با توجه به تحولات روی داده در بازار آجيل و مباحث موجود در جامعه برند آجيل ماني پاسداران در تلاش است به عنوان حافظ منافع مشتريان خود، بهترين وضعيت بينابين را بين كيفيت بسيار بالا و قيمت بسيار پايين شناسايی كرده و مشتريان خود را از اين بالانس بين قيمت و كيفيت بهره مند نموده و از سياست های خود در زمينه كيفيت مداری نيز تبعيت كند. برند آجيل مانی با گردآوری بهترين سوغات ايراني از شهرهای مختلف ايران و با به كار بردن بسته بندی های بهداشتي و مدرن، در تلاش است مشتريان خارجي خود را از سفارتخانه ها و ساير شركت هاي بين المللی فعال در ايران هستند، به عنوان سفير كيفيت و حسين نيت ايرانيان به كشورهاي متبوعشان روانه سازد.
چون مديران آجيل مانی اعتقاد دارند هر بسته آجيل و پسته و محصولات مشابه كه با كيفيت بسيار بالا و بسته بندی مناسب به كشورهاي ديگر جهان می رود، نماينده اعتقاد ما به مشتری مداري، كيفيت، اصالت و شكوه ايرانی است. به همين دليل است كه طي مدتی كه از فعاليت اين برند مي گذرد، تعداد زيادي از خارجيانی كه در ايران فعاليت دارند، برند آجيل مانی پاسداران را به عنوان اولين گزينه خود براي خريد، ارسال و يا به همراه بردن سوغاتی هاي ايران برگزيده اند و اين موضوع قطعا مسئوليت ما را سنگين تر مي كند. راه اندازي وب سايت رسمی آجيل ماني هم تلاشی است براي ارتباط دو سويه اين برند با مشتريان و علاقه مندان خود كه اميدواريم نظرات خود را از ما دريغ نكنيد. (
خشكبار ايرانی، اعتبار جهانی)

برگشت به صفحه اصلي